خانه / مذهبی / قرآن و شیطان پرستی / قرآن و شیطان پرستی(۵)

قرآن و شیطان پرستی(۵)

مطلب پنجم :
شیطان پرستی چیست ؟
شیطان پرستی، پرستش قدرت پلیدی است به عنوان قدرتی فوق العاده قوی و بسیار قوی تر از نیروهای خوب دنیوی همچون خدا.

اقسام شیطان پرستی

الف) شیطان پرستی کهن(قدیم): پیدایش آن قرون اولیه پیدایش آدمی است.(شیطان پرستانی در آمریکای لاتین، جنوبی و آفریقای مرکزی قرون قبل از حضرت عیسی(ع( بوده است(

اعتقادات
.۱اصل شهوت رانی اصل لاینفک مراسم ها
.۲مخالفت با کلیساها و مسیحیت
.۳انجام مراسمات خود دقیقاً ضد مسیحیت
.۴کلیسا و مسیح عامل تمام بدبختی های انسانها
.۵مسیح بجای آباد کردن زمین فقط انجیل آورد
.۶قربانی کردن دختر بچه ها برای آرامش شیطان
.۷برای مبارزه با خدا و حضرت مسیح فجیع ترین شهوترانی و بدنوع ترین انجام می شود
.۸ریختن خون به عنوان نشانه تقدس
.۹عدم اعتقاد به جهنم و گفتن اینکه جهنم دنیای است که ما در آن زندگی می کنیم
.۱۰شیطان وچود خارجی دارد.

ب) شیطان پرستی مدرن (جدید): پیدایش آن قرون ۱۴-۱۵ میلادی ابتدا در انگلیس توسط نجیب زادگان برگزار می شد.(دلیل این که چرا شیطان پرستی مدرن در انگلیس بنیان نهاده شود این است که در این قرون جادوگری در انگلیس رواج شدیدی داشت(

اعتقادات
.۱شیطان وجود خارجی ندارد
.۲وجود شیطان در طبیعت و وجود هر انسانی است
.۳مراسم ها برای دعوت شیطان و اهریمن درونی و با انجام اعمال جنسی آرام می شود
.۴هر آنچه که وجود دارد مدیون آلت تناسلی آدمیست
۵٫پس از مرگ روح کسانی که دردنیا لذت جنسی لازم را نبرده اند به این دنیا بر می گردد و لذت جنسی خود را کامل می کنند
۶٫در مراسمات مخلوطی از اسپرم به همراه ادرار به عنوان آب مقدس بر روی حاضرین پاشیده می شود
۷٫عدم اعتقاد به قربانی کردن انسانها و حتی حیوانات.

انواع شیطان پرستی از نظر ایدئولوژی(رفتار(

الف) شیطان پرستی فلسفی
منتسب به آنتوان لاوی(Anton Lave y ) است.

اعتقادات
۱هر شخصی خدای خویش است
۲فلسفه عقلانی عبس است
۳خدایی برای پرستش وجود ندارد
۴عدم اعتقاد به زندگی غیر مادی بعد از مرگ
۵بزرگترین رستگاری برتری و ترفیع نسبت به دیگران است.

ب) شیطان پرستی لاوی.
 

اعتقادات
۱٫خود را خدا می دانند
۲٫باید وفادار به یک طرز فکر خاص نبود
.۳داشتن گرایشات انفرادی
.۴تمسخر تعالیم خداجویانه کلیسا
.۵شیطان موجود مثبتی است
 Atheism.6خدایی در شیطان پرستی وجود ندارد.
 Not dualistic.7روح و جسم غیر قابل دیدن هستند و هیچ جنگی بین عالم خیر و شر وجود ندارد.
Auto deists.8خود پرستی، خدایی جز خود انسان وجود ندارد و هر انسانی خود یک خداست.
 Materialistic.9اعتقاد به اصالت ماده۱۰- وابسته به راه چپ بودن در برابر راه راست که راه خدایی است.۱۱ – ضد مذهب بودن خصوصا مذاهبی که اعتقاد به زندگی پس از مرگ دارند.۱۱- اعتقاد به استفاده از لذت در حد اعلای آن زیرا تمام خوشی دنیایی است و این خوشی ها خصوصا لذات جنسی پتانسیل لازم را برای کارهای روزانه آماده می کنند و به هر شکلی انجام آنها لازم و ضروری است.

ج) شیطان پرستی دینی
گرایشات شیطان پرستی دینی اغلب مشابه گرایشات شیطان پرستی فلسفی است.

اعتقادات
معمولاً پیش نیازی برای خود قائل می شوند و آن پیش نیاز این است که شیطان پرست باید یک قانون ماورالطبیعی را که در آن یک یا چند خدا تعریف شده است که هم شیطانی هستند یا بوسیله شیطان شناخته می شوند قبول داشته باشد.
این نوع شیطان پرستی معمولاً خدایشان را از ادیان قدیمی مصر باستان و بسیاری از الهه های باستانی بین النهرینی و بعضاً از الهه های رومی و یونانی (به عنوان مثال، مارس خدای جنگ) اقتباس کرده اند. خدای معبود آنها در واقع قدمت بسیار قدیمی دارد، شاید از دوران ماقبل تاریخ و شاید اولین خدایانی باشد که توسط انسان مورد پرستش قرار گرفته است.

د) شیطان پرستی گوتیک
پیشینه آن به دوران تفتیش عقاید از طرف کلیسا مربوط می شود. این طرز تفکر در کتاب مالیوس مالیفیکاروم دسته بندی شده است. کتابی که در دوران تفتیش عقاید توسط کلیسا ۱۴۹۰٫م تالیف شد و در واقع هرگز به طور رسمی مورد استفاده قرار نگرفت، این کتاب حاوی مطالب خرافی از جن گیری و جادوگری و مطالب از این قبیل است. این گرایش شیطان پرستی، خطرناکترین نوع شیطان پرستی است.

اعتقادات
خوردن نوزادان،‌ بز کُشی، قربانی کردن دختران باکره، نفرت از مسیح و مسیحیت.

شیطان پرستی در ایران، عراق و مصر

شیطان پرستی در ایران
شیطان پرستی در ایران قبل از زرتشت وجود داشت و آن را اهریمن یا اهورا مزدا می نامیدند. امروزه قومی یا گروهی به خصوص شیطان پرست در ایران وجود ندارد ولی گاهاً شنیده می شود محافلی با اجرای مراسمات شیطان پرستی برگزار می شود. چند ماه پیش نیز در شهرمان (تبریز) افرادی در این نوع محافل دستگیر کرده بودند.

شیطان پرستی در عراق
یزیدیه (به کردی Ezidi تلفظ إزدی) یا یزدیان از ادیان باستانی رایج در کردستان است. پیشینه این فرقه پیش از ورود اسلام درمناطق یاد شده،‌وجود داشته است و تحت تاثیر ادیان زرتشتی و مانوی قرار گرفته است و عقاید مهر پرستانه و ثنویت زرتشتی بر آن تأثیر داشته اند.
) ابوسعید محمد بن عبدالکریم سمعانی) در کتاب «الانساب» می نویسد: جماعت بسیاری را در عراق در کوهستان حلوان و نواحی آن دیده شد که یزیدی بودند و در دیه های آنجا به صورت مردم زاهد اقامت داشتند و گِلی به نام «حال» می خوردند این گل را برای تبرک از مرقد شیخ عدی بر می دارند و آن را با نان خمیر می کنند و بصورت قرص درآورده و گاه گاه می خورند و آن را (برات( نامند
زبان اکثر یزیدیان کردی است. محل زندگی آنها موصل، حلب، وان، ارض روم، بغداد، قره داغ، سرزمینهای بین آذربایجان وارمنستان و شمار زیادی از آنها در کشورهای اروپایی به خصوص آلمان زندگی می کنند.
رهبر یزیدیان «شرف الدین ابوالفضائل عدی بن مسافر بن اسماعیل بن موسی بن مران بن حسن بن مروان» منتسب به مروان بن حکم بود که در بعلبک سوریه به دنیا آمد.
یزیدیها او را به عنوان مرشد خود می پذیرند و تا حد زیادی از عقاید گذشتگان خود بیگانه می شوند. او بین سال ۵۵۵ تا ۵۵۸ هـ.ق در حالی که ۹۰ سال داشت از دنیا می رود. امیر تفونی سلیمان سور رهبر کنونی آن ها است.

اعتقادات
.۱ می گویند خدا نخستین موجودی را که خلق کرد ملک طاووس(شیطان) بوده است. ذات ملک طاوس با ذات خدا یکی است.
.۲خداوند بعد از ملک طاووس شش ملک دیگر آفرید ولی ملک طاووس اولن ملک محسوب می شود
.۳ شیطان (ملک طاووس) را لعن نمی کنند و معتقد هستند که در آخرالزمان او مشمول لطف و بخشش پروردگار خواهد گشت
۴ .اعتقاد به تناسخ ارواح، معتقدند انسان چنانچه در جهان نیکوکار و خیر باشد، هنگامی که می میرد روحش مجدداً به تن کودکی حلول می کند اما اگر انسان بد و شریر باشد، هنگامی که روحش آزاد شد به بدن جانوران و حشرات موذی چون کژدم و مار راه می یابد.

احکام
.۱ خوردن کاهو، لوبیا و سبزیهای که توسط کود انسانی تقویت می شود حرام است
۲ .گوشت خوک، ماهی و آهو حرام است
۳ .برای شیوخ آنها خوردن گوشت خروس حرام است زیرا ملک طاووس به شکل خروس است
۴ .تراشیدن سبیل حرام ولی سبک کردن آن مستحب است

 1. ۵٫ در ماه نیسان(دهه دوم و سوم فروردین و دهه اول اردیبهشت) ملائکه باهم اتصال می یابند، نباید ازدواج کرد و تعمیر خانه در این ماه حرام است!؟
  .۶ نام شیطان (ملک طاووس) را بردن جایز نیست
  ۷ .وارد شدن به مساجد مسلمانان حرام است
  .۸ یزیدیان حق ندارند آب دهانشان را به زمین بریزند چون اهانت به ملک طاووس است
  .۹ بار کشی از حیوانات حرام است
  .۱۰ پوشیدن لباس آبی حرام است
  .۱۱ خوردن آب از کوزه و ظرف دسته دار حرام است
  ۱۲٫حق ندارند بیش از یک سال از محال زندگی خود دور شوند.
  شیطان پرستی در مصر
  شیطان پرستان که بر اساس آنچه تحقیقات نشان داده وابسته به طبقه ثروتمند و مرفه مصر و از آن جمله فرزندان برخی از مسئولان سیاسی، هنرمندان و روزنامه نگاران هستند، عقاید آنها بر این استوار است که خداوند به شیطان ظلم کرده و بدون اینکه اجازه دفاع از خود دهد، او را از بهشت بیرون کرده است و از این رو باید شیطان را پرستش کرد زیرا او برای پرستش شایسته تر از خداست چون با شجاعت با خدا مخالفت کرد.
  رهبر این گروه جوانی به نام «عمادالدین حمدی» هست و لقب خدمتگذار شیطان را دارد. گروه شیطان پرستی مصر از سال ۱۹۹۳ میلادی به صورت پنهانی در مصر تاسیس شد و با کمال آزادی به فعالیت خود ادامه دادند تا اینکه در جشنی که سیگار «مالبورو» ترتیب داده بود، شرکت کرده و هویت و عبادات خود را اعلام کردند زیر پوشهایی پوشیدند که بر روی آنها ناسزا و اهانت به ذات مقدس خدای تبارک و تعالی و ادیان آسمانی نوشته شده بود که سبب شد موسسات اسلامی و گروه های سیاسی و نیروهای ملی این کشور، این گروه را سخت مورد انتقاد قرار دهند و ارتداد آنان را اعلام کنند.
  اعتقادات و مراسمات
  .۱اجتماعات و مراسم شیطان پرستان روزهای شنبه برگزار می شود
  .۲دو محل را برای تجاوز به دختران مناسب می دانند، نخست گورستانها و دیگری ساحل دریا به هنگام شب، آنان اعتقاد دارند با تجاوز به دختران، تخم شیطان در رحم آنان قرار می دهند
  .۳اعضای این گروه به گورستانها و مخصوصاً گورستان«کومنولث» شهر قاهره می روند و اجساد مردگان را از قبر بیرون می آورند و صلیب شکسته و ستاره شش پر داودی در جسد مرده فرو می کنند و سپس برای تقرب برای شیطان دور آن می چرخند
  .۴آنها گربه ماده یا سگ را ذبح می کنند و خون آنها را بر صورت و دستان خود می مالند و در یک دایره می چرخند تا شیطان از‌ آنها راضی شود و اگر حیوانی را نیافتند دست خود را زخمی می کنند تا خون جاری شود و سپس خون را به صورت خود می مالند سپس مصحف شریف(قرآن مجید) را پاره، پاره می کنند و بعد موسیقی )راک) نواخته می شود به استعمال مواد مخدر می پردازند.
 
print

همچنین ببینید

قرآن و شیطان پرستی(۱۲)

رمزگشائی ۶۶۶ ،عدد محبوب شیطان! سوالی که ممکن است بارها از خودمان پرسیده باشیم احتمالاً …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *